Zespół 33 zagra w Debiutach 2014 z nominacji Chrześcijańskiego Grania

33-Jezus-Krolem-Chwaly_frontZnamy kolejnego laureata,  który wystąpi podczas koncertu Debiuty 2014. Serwis i sklep Chrześcijańskie Granie wytypował zespół  33. Już dzisiaj wiemy, że 2 marca 2014 w Dobrym Miejscu poza 33, wystąpią: Acoustic Praise oraz Albo i Nie. Czwarty zespół zostanie wybrany w głosowaniu sms-owym. Wyniki poznamy już 12 grudnia 2013 roku.

 

 

Powstały w 2007 roku zespół „33 ” tworzą muzycy od lat zaangażowani w ważne inicjatywy chrześcijańskiej sceny muzycznej w Polsce (m.in. Na Fali Wielbienia). Artyści „33” są dobrze znani publiczności z uczestnictwa w takich zespołach jak TGD, Gospel Joy, Pinokio Brothers, Lumen czy Bogu Jedynemu Chwała (Poldek Twardowski).

 

Premiera  debiutanckiego albumu zespołu 33 ” Jezus Królem Chwały” odbyła się we wrześniu 2013 roku. Krążek składa się z autorskich kompozycji i tekstów inspirowanych fragmentami Pisma Świętego. Płyta utrzymana jest w przyjemnym dla ucha stylu, zawierającym elementy popu, jazzu i muzyki gospel. Dużą rolę odgrywają także odniesienia do muzyki wielbienia oraz klimatów praise i worship, dominujących we współczesnej muzyce chrześcijańskiej (CCM).

 

Za: swietywojciech/mg

You may also like...

Dodaj komentarz