Wieczny

wieczny

www.wieczny.kdm.pl

Głosowanie (1-12 grudnia):

Wyślij SMS o treści RDN.DEBIUTY.11 na numer 71051 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

 

Wieczny o sobie:

Wieczny – Raper pochodzący z Radomia charakteryzujący się stricte chrześcijańskim przekazem. Pierwsze teksty uwieczniał nagrywając je na starym kaseciaku ala jamnik w drugiej połowie lat 90. Na przełomie wieków powstało wiele tekstów oraz wierszy (niestety wiele z nich nie zachowało się do dzisiaj). Potem popadłszy w romansidło z alkoholem zaprzestał tworzenia i rozwijania swego talentu. W marcu 2010 roku przeżył ogromne nawrócenie. Pod koniec roku został uwolniony przez Jezusa Chrystusa od alkoholizmu a około lutego od papierosów. Po tych wydarzeniach zaczął na nowo tworzyć wiersze a później i teksty Hip Hopowe ukierunkowane głównie na Boga który jest centrum jego życia. Nagrywa rap który oprócz Boga przesiąknięty jest funkowym rytmem oraz mocną czesto podszytą wieloma znaczeniami warstwą tekstową.

O płytach:
„7/7” płyta której premiera odbędzie się 8 XII. Tytuł odnosi się do koncepcji albumu która to mówi o 7 grzechach głownych i siedmiu cnotach głównych. Utwory z tej płyty to osobiste interpretacje autora właśnie tych grzechów i cnót. (To z tej płyty pochodzą zamieszczone 3 utwory) Oprócz tych 14 utworów jest jeszcze Prolog i epilog oraz bonusowy utwór. Utwory są w większośći w mocnej hip hopowej konwencji ale też są mocne żywe numery (Haj flaj) czy osobiste wynurzenia (Nadal kochaj) również o mocne rockowo/dubstepowe brzmienia (Nie chce) czy spokojne rapowanko (Wall).
W planach jest jeszcze płyta o nazwie „Carnivale” która powstała przy okazji płyty „7/7” . Będą to utwory które nie pasowały do koncepcji poprzedniego albumu. Przypuszczalna premiera połowa 2014 roku.

 

Posłuchaj:

Nie znajdą nas

Nielegal-Gorliwość

You may also like...

Dodaj komentarz