Tomek Jasiński Music wystąpi na Debiutach 2017

 

Znamy drugiego wykonawcę Koncertu Debiuty 2017. Największą liczbę sms-ów w plebiscycie organizowanym z RDN Małopolska otrzymuje Tomek Jasiński Music. Pierwszym zespołem, który został wytypowany do konkursu jest Rock and Fire z Wielkopolski. Zespół wybrała Lista z Mocą.

 

Tomek Jasiński wokalista, gitarzysta, pianista, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny. Urodził się, wychowywał i mieszka w Lublinie. Mąż i ojciec dwójki dzieci. Związany z muzyką chrześcijańską od roku 1993, kiedy to stawiał swoje pierwsze kroki w służbie uwielbienia. 

 


Od wielu lat lider uwielbienia i nauczyciel Słowa Bożego. Autor i organizator projektu „Wieczór Chwały”, spotkań z muzyką chrześcijańską, zrzeszających muzyków ze środowisk katolickich i protestanckich. Pasjonat i poszukiwacz tego, co dobre…
 
W czerwcu 2016 wydał swoją debiutancką płytę „CAŁA ZIEMIO” 
 
Zespół:
Tomek Jasiński – lead vocal, gitary
Paweł Zaręba – gitara elektryczna
Łukasz Kołodziejczyk – piano
Tomek Stryczniewicz – perkusja
Ronald Gabrielsen – bass
Paulina Kołodziejczyk – chórki
Estera Androsiuk – chórki
Koncert Debiuty jest organizowany dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Prosimy i dziękujemy za każdą wpłatę: FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE” / nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe). 

You may also like...