Tolle.pl po raz kolejny sponsorem Debiutów!

Koncert Debiuty 2015

Jedna z największych księgarni internetowych z dobrą książką – TOLLE.pl potwierdziła, że i w tym roku zostanie jednym z Mecenasów Debiutów 2015. Dziękujemy! 

 

Księgarnia Wspiera działania Chrześcijańskiego Grania już od 2011 roku. Na początku był to koncert zespołów New Life M i Love Story. Następnie Tolle.pl stała się sponsorem: koncertu Debiuty oraz Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Jest to jedna z największych katolickich księgarni internetowych w Polsce.

tolle_logo

V edycja Koncertu Debiuty 2015 im. Moniki Brzozy odbędzie się pod hasłem: „Mnożymy dobro” w Warszawie już 12 kwietnia 2015 roku. Tym razem o miano najciekawszego debiutu roku będą ubiegać się trzy zespoły: BeU, Good God i Soudarion.  Podczas tegorocznego koncertu zostanie zainaugurowane działanie powstającej właśnie Fundacji Chrześcijańskie Granie. Więcej informacji znajdziecie na www.koncertdebiuty.pl

 

Koncert Debiuty to organizowany od pięciu lat przez Chrześcijańskie Granie oraz Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce konkurs, w którym najciekawsze debiutanckie zespoły mają szansę zdobyć tytuł Debiutu roku. Dotychczas laureatami byli tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, StronaB,Kanaan, Mocni w Wierze. Ma na celu promowanie młodych, zdolnych artystów, którzy często nie mają jeszcze wsparcia promocyjnego.

Sponsorzy: TOLLE.pl

Patronat medialny: Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, Radio Warszawa, Gospelbox, Lista z Mocą, Droga, profeto.pl, opoka.org.pl, Muzyczne Dary, Dobre Media Tv, KMDM.pl, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, DEON.pl, Gość Niedzielny, Męskie Plutony Różańcowe, Radio Wnet.

You may also like...

Dodaj komentarz