Strona B

Zespół o sobie: Wszystko zaczęło się, parę lat temu kiedy do parafi Świętej Trójcy w Jeziorzanach trafił hardcorowy ksiądz, bębniarz – Sławek Arseniuk. Zaczęło się od scholi skąd wyłoniła się stronaB! Przez kilka natępnych lat następowały przeróżne reformy, zmiany składu coraz bardziej dojrzałe teksty, muzyka i w ten sposób na dzień dzisiejszy stronaB spotyka się na koncertach z ludzmi, i wykrzykuje im że bez Boga w ciemność wiedzie każdy ludzki krok!!

 

Dlaczego gramy??!! Bo wychodzimy z założenia, że każdy w momencie przyjęcia chrztu automatycznie, ale często tylko teoretycznie staje po stronie Bożej i od niego samego zależy w jakim stopniu będzie ofiarował swoje życie Bogu – My chcemy powiedzieć i przypomnieć Ci rzecz wszystkim tak dobrze znaną, a jednocześnie tak dobrze zapomnianą: „Bez Boga jest kiepski każdy twój krok!!” O tym mowa w naszej twórczości!

 

 

 

 

 

 

Myspace: www.myspace.com/stronaboga

http://stronab.com

You may also like...

3 komentarze

 1. Mimi pisze:

  Nadzieja sceny chrześcijańskiej!
  Trzymam kciuki!
  Powodzenia! 🙂

 2. Milka pisze:

  Genialna grupa,każde z nich całym sobą przekazuje Dobrą Nowinę! Przede wszystkim – świetne teksty. Opowiadają o rzeczach prawdziwych a jednocześnie tych, które nie powinny mieć miejsca w naszym życiu. Instrumentalnie i wokalnie potrafią się idealnie dostroić do tekstów.
  Nadzieja polskiego rocka i muzyki chrześcijańskiej! Trzymamy kciuki! 🙂

 3. Kuba pisze:

  Wspaniała muza… Mam nadzieje że wygrają i że będą znani na całym rynku muzyki chrześcijańskiej. Z tego co wiem to wszyscy uczestnicy wkładają w to wiele pasji i czasu.
  Pozdrawaim ! 😀

Dodaj komentarz