Sponsorzy: Michał Kondrat,Tolle.pl,UKSW i ZEC Wolomin

 

Koncertu DEBIUTY 2012, który odbędzie się 15 kwietnia wspiera wiele osób i firm. Wśród nich znalazł się Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, księgarnia Tolle.pl, Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie i Michał Kondrat. Cały czas można dołączyć do grona sponsorów. Informacje jak  wesprzeć Koncert Debiuty 2012 można znaleźć w zakładce: kontakt

 

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego – UKSW jest wyższą uczelnią publiczną, której początki sięgają 1954 roku, kiedy to nosiła miano Akademii Teologii Katolickiej. Od 1999 roku działa jako Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (UKSW). Aktualnie uczelnia kształci ponad 16 000 studentów na 33 kierunkach studiów.

 

Księgarnia Tolle.pl – „miejsce, w którym chrześcijanie, tacy jak my, będą mogli znaleźć i zakupić w łatwy, wygodny i bezpieczny sposób książki z różnych dziedzin, nie tylko religijne. Miejsce, w którym nie będzie literatury sprzecznej z naszymi chrześcijańskimi wartościami, ale jednocześnie miejsce, w którym bez problemu znajdziesz np. dobrą powieść sensacyjną lub science-fiction czy rozwijające wiedzę i kompetencje książki popularnonaukowe. Miejsce, do którego będziesz często wracać po szeroki wybór wartościowej literatury nie tylko religijnej, ale z najróżniejszych dziedzin od psychologii, poprzez historię, politykę, kulturę, biznes aż po np. książki podróżnicze.” Księgarnia Tolle.pl  po raz drugi wspiera koncert, który jest organizowany w KCK Dobre Miejsce.

 

Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie – jest głównym producentem i dystrybutorem energii cieplnej dla Wołomina. Od lat dostarcza energię cieplną na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej, przy jednoczesnym zachowaniu obowiązujących wymogów ochrony środowiska oraz zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego. Więcej informacji o firmie można znaleźć na: www.zec.wolomin.pl

 

Michał Kondrat –  zaangażowany w akcje ewangelizacyjne i społeczne. Odpowiedzialny za ewangelizację na juwenaliach, forum ewangelizacyjne. Michał Kondrat ufundował nagrodę publiczności w koncercie Debiuty 2011. W tym roku również wsparł koncert Debiuty. Więcej o działalności można przeczytać na stronie: www.michalkondrat.pl .

 

You may also like...

Dodaj komentarz