Siloe

 

Głosowanie (1-12 grudnia):

Wyślij SMS o treści RDN.DEBIUTY.10 na numer 71051 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

 

Zespół o sobie:

Zespól SILOE jest formacją muzyczną, która powstała w drugiej połowie 1997 roku. Grupa ludzi tj. Jacek Nakonieczny, Kamil Skwara, Krzysztof Błaś i Jarosław Paluch, reprezentujących różne orientacje muzyczne postanowiła stworzyć zespół o nowatorskim brzmieniu. Kierowani wspólna ideą i wartościami ponadczasowymi, podejmują wspólna drogę, wzajemny trud docierania ze swoim przesłaniem do środowisk często nieosiągalnych.
W zespole jednak jak w życiu, a w życiu bywa jak w górach, pojawiały się momenty łatwe i trudne. Przemiany, zmiany, odejścia i dojścia doprowadziły do momentu, który pozwolił nam wszystkim dojrzeć do celu jaki sobie kiedyś obraliśmy, do muzyki, a przede wszystkim do siebie nawzajem. Po kilkuletniej przerwie, zespół postanowił się reaktywować w grudniu 2013 roku i zacząć duchową walkę na nowo.
Każdy z muzyków przez brzmienie, czy teksty pragnie dzielić się swoim indywidualnym doświadczeniem życiowym. Razem mówimy „nie!” wobec przemocy i wszelkim przejawom agresji i manipulacji. Stop wobec wszelkich przejawów zła. Chcemy dać światu MIŁOŚĆ, której tak bardzo mu brak.
Muzyka nie jest ograniczona, trudno ją zamknąć w sztywnych ramach czy kategoriach. Duża rozpiętość prezentowanych utworów pozwala usłyszeć muzykę od mistycznego reggae przez porywające swoja dynamiką ska do utworów o brzmieniu ciężkiego rocka. Najprościej mówiąc każdy może znaleźć coś dla siebie.

 

Posłuchaj:

Jam nie godzien

Droga

You may also like...

Dodaj komentarz