Ogłaszamy listę wykonawców – jeden z nich zagra podczas Koncertu Debiuty

logo_debiuty2014_tlo_www

Jeszcze do wczoraj zespoły mogły zgłaszać się do Debiutów 2014. Niektóre zrobiły to na ostatnią chwilę. Dzisiaj prezentujemy Wam listę wykonawców którzy wezmą udział w kwalifikacjach. A w najbliższych dniach ogłosimy zasady głosowania! Od was zależy, który z nich wystąpi w najbliższej edycji Koncertu!

 

Lista zgłoszonych zespołów:

1. Matula

2. Genezareth

3. Projekt Ambasador

4. Siedem siedem

5. Cure My Vanity

6. Wschód

7. Michał Król

8. Mocni w wierze

9. Bongostan

10. Siloe

11. Wieczny

12. Pasja.pl

13. Soudarion

14.  Gabriel

15. Zielone Światło

Mamy więc wspaniałą piętnastkę! Już w najbliższych dniach na naszych stronach dostaniecie informację, jak będziecie mogli głosować!

Wszystkie informacje (łącznie z utworami do odsłuchania) o zgłoszonych zespołach znajdziecie niedługo na www.koncertdebiuty.pl.

 

21 listopada poznaliśmy pierwszy zespół wybrany przez Listę z Mocą – został nim „Albo i nie”.  W tym tygodniu – 28 listopada swój zespół wybierze portal bosko.pl oraz magazyn Drakka. 5 grudnia ogłosimy nazwę zespołu wytypowanego przez Chrześcijańskie Granie. A 12 grudnia 2013 poznamy ostatni zespół, który wybierzemy w głosowaniu.

Kolejna edycja odbędzie się 2 marca 2014 roku w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. Zapraszamy już dzisiaj na stronę www.koncertdebiuty.pl – znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje. Podobnie jak w latach poprzednich – wejście jest za zaproszeniami (bezpłatnymi). Damy Wam znać kiedy będzie można je zdobyć!

 

Zachęcamy Was też do poznania płyty Debiuty vol.1 – składanki podsumowującej ostatnie 3 lata Debiutów!

You may also like...

Dodaj komentarz