Nacinacze Sykomory

Nacinacze Sykomory to tak szalony zespół, że nawet nie opublikował własnej muzyki w sieci. Może są pewni wygranej? Jedyne z czym możemy się zapoznać to relacja z koncertu. A po tym można wywnioskować, iż ludzie bawią się świetnie przy ich muzyce. Kto spyta „Nacinacze Sykomory?” – temu odpowiedzą „stary, idź na ich koncert”. Widać, że poza ciekawą nazwą muzycy mają oryginalny pomysł na zaistnienie. A pewnie! Komu jest potrzebna muzyka do posłuchania? – skoro wystarczą koncertowe referencje. A te mają „Nacinacze” jak najlepsze. Jest to rock, z elementami folkowymi, fajne brzmienie, które nakręca publikę.

Michał Bruszewski

*recenzja dla portalu Fronda.pl

 

 

Zespół Nacinacze Sykomory powstał we wrześniu 2010 roku w Stalowej Woli, na wskutek szalonej myśli, która strzeliła do głowy Tymka, Michała i Kacpra: aby grać muzykę z przesłaniem – ,,Bogu na chwalę, a ludziom na pożytek”. Początkiem listopada dołączyła do nas Zuzia, wzbogacając nasze brzmienie swoimi skrzypcami. Głównym założeniem zespołu jest głoszenie Dobrej Nowiny różnym ludziom, stąd też nasz pomieszany styl muzyczny. Ostatnimi czasy można nas usłyszeć ze wsparciem trąbki i akordeonu.

Myspace: www.myspace.com/nacinaczesykomory

brak strony www

You may also like...

2 komentarze

  1. Tomasz pisze:

    Pokój i dobro!
    To młody, ale perspektywiczny zespół i mam nadzieję, że Bóg im będzie błogosławił. Najwyższy dał mi poznawać członków tego zespołu przez 4 letnią pracę w parafii Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli Rozwadowie. To wielki sukces dla tych młodych ludzi, że będą mogli wystąpić w finałowym konkursie debiutów. Oby jak najlepiej im poszło, ale najważniejsze aby oddali chwałę Panu, tak jak św. Franciszek. Ta pieśń zamieszczona wyżej jest Pieśnią Słoneczną św. Franciszka. Jest moc i siła. Młodzi artyści są zafascynowani tym świętym 🙂
    Niech Bóg im błogosławi i niech ich strzeże 🙂

  2. Aga pisze:

    Ja się tam bawiłam! Dopóki nie znałam Nacinaczy nie wiedziałam, że młodzi ludzie mogą tak piękne, z radością i w takim wydaniu śpiewać na cześć Pana!;) Z całego serca gratuluję im finału Debiutów 2012!;) Są cudownymi ludźmi, pogodni i pomocni w każdej sytuacji;) także powodzenia chłopcy!;) będę trzymać kciuki!

Dodaj komentarz