Muode Koty zagrają podczas Koncertu Debiuty 2016!

 

muode_koty_banner

Już wiemy! To Muode Koty wystąpią 24 kwietnia w Dobrym Miejscu w Warszawie podczas Koncertu Debiuty 2016. Zespół został wybrany przez Listę z Mocą – jedną z największych list przebojów muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jest to druga formacja – obok „Dobrych Ludzi”, którą usłyszymy podczas największego koncertu młodej muzyki w Polsce. Ostatni zespół zostanie wyłoniony w plebiscycie internautów. Wyniki poznamy pod koniec stycznia.

 

Prowadzący Listę – ksiądz Jacek Miszczak ogłosił swój wybór podczas sylwestrowego notowania Lista z Mocą o godzinie 21.00. Była to jednocześnie premiera drugiego singla tej hiphopowej formacji, który nosi tytuł „Chwalmy Pana”.

A kto to są MUODE KOTY?

„Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna.” – mówi o nich „stary kocur” Tomek „HIOB” Karenko. To on zebrał czterech młodych raperów – Pax-a, Falamira, Knopka i Dj Anema – połączył w jedną ekipę i korzystając ze swojego doświadczenia chce wprowadzić ich na szerokie wody sceny muzycznej. Więcej dowiecie się z wywiadu „Diamenty szlifowane w rytmie rapu”. Polecamy!

Ich pierwszy singiel ukazał się 23 czerwca 2015 i nosi tytuł po prostu „Muode Koty” – sami zobaczcie:

 

Na jeden z największych koncertów promujących młodą scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce zapraszamy już 24 kwietnia 2016. Spotkajmy się w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie. Usłyszymy trzy zespoły: DOBRE LUDZIE, MOUDE KOTY oraz trzeci – wybrany przez internautów spośród zgłoszonych zespołów. Jeszcze do 15 stycznia trwają zgłoszenia. Dokładne info znajdziecie tutaj: http://goo.gl/5zB9om

 

W ramach Debiutów zmierzyło się do tej pory kilkanaście zespołów. Laureatami nagród były zespoły: Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Good God i Soudarion.


Koncert Debiuty 2016 może odbywać się dzięki dobrowolnym wpłatom. Zapraszamy do wspierania nas: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty).

DEBIUTY_banner_2016

You may also like...

Dodaj komentarz