Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda honorowym patronem Debiutów!

Koncert Debiuty 2017 im. Moniki Brzozy otrzymał patronat honorowy Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

Dla fundacji „Chrześcijańskie Granie, dla Debiutów i młodej sceny patronat Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy jest radością oraz zaszczytem. Mam nadzieję, że przełoży się to na zainteresowanie młodymi wykonawcami, którzy grają muzykę chrześcijańską w naszym kraju. Potrzebujemy dobrych zespołów, którzy graliby autentyczną i pełną mocy muzykę – mówi Michał Guzek, prezes fundacji „Chrześcijańskie Granie”.

W tym roku konkurs odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 23 kwietnia o 17 w Dobrym Miejscu w Warszawie. O miano Debiutu 2017 powalczą: Play & Pray, Tomasz Jasiński Music i Rock and Fire. Koncert zakończy występ laureatów Debiutów 2016 – zespołu Muode Koty.

Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy jest to jedyny taki koncert na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce, który odbywa się co roku na wiosnę. Podczas Festiwalu wybieramy najlepszy debiut, który pojawił się w danym roku. Aby wystąpić należy nagrać płytę bądź posiadać materiał na nią. Poza publicznością występ ocenia i przyznaje swoją nagrodę profesjonalne jury. – mówi Michał Guzek

Jak otrzymać zaproszenie?

„Bon miłosierdzia” (zaproszenie) można otrzymać dokonując darowizny na konto fundacji „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”,UL. DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA (46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty) w kwocie minimum 30 zł. Wydrukowany dowód wpłaty należy przynieść przed koncertem Debiuty do biura festiwalowego. Po jego okazaniu osoba otrzyma BON MIŁOSIERDZIA i kupon do głosowania na Debiut 2017.

 

Więcej informacji o Koncercie można znaleźć na www.koncertdebiuty.pl

 

https://www.youtube.com/watch?v=sg7K-FSd7yI

 

Honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy

Patroni Medialni: Radio Warszawa, Radio Victoria, Radio Niepokalanów, Radio Jasna Góra, Radio Zamość, Radio Emaus,
Radio RDN Małopolska, Radio Rdn Nowy Sącz, Lista z Mocą, Lista Złota 10 Radia Warszawa, Lista Muzyczne Dary, Kmdm.pl, Chrześcijańskie Granie, Koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

Organizatorzy: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce

You may also like...