Love Story „Mayday” – PREMIERA TELEDYSKU!

26. lutego o godz. 11:55 w programie TVP1 „Między ziemią a niebem” rozmowa z Magdą Frączek (Love Story) oraz premiera telewizyjna najnowszego klipu zespołu do piosenki „Mayday”.

27. lutego o godz. 12:00 na Oficjalnym Kanale YOUTUBE http://www.youtube.com/zespolls oraz na FACEBOOKU: http://www.facebook.com/lovestorypl odbędzie się internetowa premiera teledysku .

Reportaż z planu zdjęciowego (making of):

Zespół Love Story 15 kwietnia wystąpi w Dobrym Miejscu w Warszawie podczas koncertu Debiuty 2012.

Zespół LOVE STORY to młodzi, bardzo twórczy artyści, wprowadzający świeży powiew na szeroko pojmowanym tzw. rynku muzycznym. Ich pragnieniem jest dzielenie się osobistym doświadczeniem walki o prawdziwą, czystą miłość – czystość przedmałżeńską, czystość serca. Wraz z ukazaniem się studyjnej płyty, Ogólnopolska Lista Przebojów Muzyczne Dary, okrzyknęła zespół Debiutem Roku 2010, wręczając zespołowi nagrodę Złotego Gonga w tej kategorii.

Swoje świadectwo zespół umieścił na płycie pt. TALITHA KUM (tzn. „Mówię ci, wstań!”), której sprzedaż przerosła najśmielsze oczekiwania. Producentem muzycznym krążka jest Leszek Łuszcz, współpracujący na co dzień m.in. Julią Marcell, Marią Peszek, Robertem Gawlińskim i Renatą Przemyk.

Więcej: www.lstory.pl

You may also like...

Dodaj komentarz