Konferencja prasowa – Debiuty 2016

wizytowka_debiuty_SIDEB

Zapraszamy na konferencję prasową na temat DEBIUTÓW 2016. Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia o godz.11.00 w siedzibie Caritas Polska przy ul. Okopowej 55 w Warszawie. Będziemy wdzięczni za potwierdzenie swojej obecności na maila: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

 

W konferencji prasowej wezmą udział m.in.:
Klaudia Grabek, wokalistka zespołu StronaB – Debiut 2012
Michał Guzek – organizator Koncertu Debiuty, fundacja „Chrześcijańskie Granie”
Magdalena Kowalewska – rzeczniczka prasowa Marszu Świętości Życia
Konferencję poprowadzi Piotr Polański – Radio Warszawa, Radio Wnet.

 

Była „Szansa na Sukces”, był „Idol”, a od 5 lat są chrześcijańskie „Debiuty”. Już 24 kwietnia w Dobrym Miejscu odbędzie się Koncert Debiuty 2016 im. Moniki Brzozy. Konkurs od początku wyłania najciekawszych wykonawców młodej, chrześcijańskiej sceny rozrywkowej.

Co roku jury przyznaje tytuł „Debiutu” zespołowi o największym potencjale muzycznym. Swojego faworyta wybiera również publiczność. Wykonawcy debiutujący na scenie Dobrego Miejsca znani są w swoich środowiskach, koncertują i nagrywają płyty. Podczas koncertu prezentują swój autorski materiał.

– Koncert Debiuty odkrywa najlepsze zespoły po to, by promować dobrą muzykę chrześcijańską. Dlatego nagrodą w tegorocznym konkursie jest m.in. trasa koncertowa i promocja w rozgłośniach radiowych – mówi Michał Guzek z Fundacji „Chrześcijańskie Granie”, organizator wydarzenia. – Muzyka chrześcijańska to nie tylko oprawa liturgii czy parafialne schole, ale coraz częściej profesjonalni wykonawcy, którzy głosząc Dobrą Nowinę sięgają po takie gatunki jak rock, pop czy hip-hop. Odkryciem „Debiutów” były takie zespoły jak StronaB, Kanaan czy Love Story – dodaje.

W tym roku Koncert Debiuty odbywa się pod hasłem „Debiuty dla Życia”. Data wydarzenia – 24 kwietnia – zbiega się z Marszem Świętości Życia. Podczas koncertu nie zabraknie świadectw o czystości.

Gościem specjalnym Koncertu Debiuty będzie Jan Budziaszek, muzyk „Skaldów” i inicjator koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha”. Wydarzenie będzie transmitowane on line poprzez Tv Dobre Media – www.dobremedia.org.

 

Wspieraj Koncert Debiuty:

Fundacja „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”
UL. DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA
46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe

You may also like...