Koncert Debiuty 2014 – nasi sponsorzy i mecenasi

logo_debiuty2014_tlo_data_wwwKoncert Debiuty 2014 nie powstanie bez pomocy, ofiarnej pracy i wsparcia wielu osób. Już dzisiaj dziękujemy i modlimy się za tych, którzy z nami tworzą Debiuty. Dziękujemy ks. Bogusławowi Jankowskiemu z Dobrego Miejsca, za wspólną pracę na rzecz sceny muzyki chrześcijańskiej. Szczególne podziękowania kierujemy naszym sponsorom Pawłowi Królakowi z Tolle.pl oraz Piotrowi Włodarczykowi z Holy Land – Biura Pielgrzymkowego.

 

W najbliższą niedzielę (16 lutego) odbędą się zbiórki na rzecz koncertu w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP na Wrzecionie oraz 23 lutego w parafii św. ZygmuntaDziękujemy również Michałowi Kondratowi i parafii Bł. E. Detkensa. Wśród tych, którzy nas wspierają są również media, wspólnoty, proboszczowie, księża i poszczególne osoby.

Jeśli chciałbyś stać się mecenasem koncertu Debiuty to zapraszamy Ciebie do wsparcia nas poprzez dobrowolne wpłaty na konto Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl91 1240 6159 1111 0010 5526 8461 ( z dopiskiem „DEBIUTY”). Dziękujemy Wam za otwarte i gorące serca.

You may also like...

Dodaj komentarz