Debiuty 2015 // x MNOŻYMY DOBRO

Koncert Debiuty 2015

Znamy już datę kolejnej edycji – Debiuty 2015 odbędą się 12 kwietnia 2015 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach. W koncercie zagrają BEU, GOOD GOD i SOUDARION.

 

Koncert Debiuty to organizowany przez Chrześcijańskie Granie oraz Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce konkurs, w którym najciekawsze debiutanckie zespoły mają szansę zdobyć tytuł Debiutu roku. Dotychczas laureatami były tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze. Ma na celu promowanie młodych, zdolnych artystów, którzy często nie mają jeszcze wsparcia promocyjnego.

 

Bilety na koncert w cenie 10 zł. można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie, przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie codziennie od wtorku do piątku w godzinach 9 -16. W sobotę od 9 – 13.

 

banner_deski_debiuty_2015

 

 

Debiuty to dzieło organizowane pro bono. Opiera się całkowicie na pracy wolontariuszy i ich gorących sercach dla rozwoju muzyki chrześcijańskiej. Chcemy mnożyć dobro! Takie też jest hasło V edycji Koncertu. Zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia modlitwą, rękami do pracy oraz finansowego.

 

Aby koncert mógł się odbyć, prosimy o wsparcie! Przede wszystkim potrzebna jest wasza modlitwa. Zachęcamy do włączenia się w pracę nad koncertem. Już dzisiaj możesz dołączyć do grona osób tworzących koncert – do DEBIUTY TEAM. Jeśli chcesz pomóc – napisz do nas:

kontakt@koncertdebiuty.pl