Debiuty 2015 / Głosowanie – Wschód

Debiuty 2015 - Wschód

Jeśli wybierasz zespół Wschód wyślij sms pod numer 71051 o treści RDN.DEBIUTY.7 (1,23zł z vat) lub zagłosuj TUTAJ(Głosowanie trwa do 17 grudnia 2014.)

Zespół o sobie:

WSCHÓD to część grupy ewangelizacyjnej „Dobry Skład” , która wielokrotnie prowadziła ewangelizacje czy rekolekcje. W jej skład wchodzą: grupa wokalno-instrumentalna, teatralna i właśnie WSCHÓD. Jako oddzielny podmiot formacja zaczęła tworzyć się i działać w 2012r. Od tamtej pory, mimo wielu zmian w składzie, zespół nieprzerwanie się rozwija i prężnie działa, grając muzykę rockową z elementami rapu, charakteryzującą się wyrazistym, czasem nawet dosadnym tekstem. Zespół dużo koncertuje, pojawia się nie tylko na scenach lokalnych ale gości także w odległych miejscach całego kraju. Ma na swoim koncie wygraną w dwóch, ogólnopolskich festiwalach: Hosanna Festival i Soli Deo.
Obecnie grupa promuje swoją debiutancką płytę „WSCHÓD”. Można na niej znaleźć przede wszystkim ostre, rockowe brzmienia z wręcz agresywnym tekstem, są jednak także wyjątki – dwie ostatnie pozycje na krążku są najspokojniejsze, zagrane w wersji akustycznej i całkiem odmiennej od innych, co sprawia że każdy słuchacz powinien znaleźć coś dla siebie. Nazwa jest inspirowana dniem codziennym – wschód słońca to dla każdego z nas coś całkiem normalnego i trywialnego coś, na co nie zwracamy zbytniej uwagi. A tak naprawdę każdy nowy dzień to nowa szansa na zbawienie, czyli na zdobycie najważniejszej rzeczy w życiu każdego katolika. Dlaczego tego nie dostrzegamy? Dlaczego uważamy nowy dzień za coś, co nam się należy, gdy nie należy nam się nic, na nic nie zasłużyliśmy?

Strony zespołu:

www.wschod.net
www.facebook.com/wschodofficial

 

You may also like...

Dodaj komentarz