Debiuty 2013 – znamy pierwszego wykonawce!

Hiob jest pierwszym artystą, który zaprezentuje się warszawskiej publiczności podczas koncertu DEBIUTY 2013. Rapera zarekomendował dzisiaj ks. Jacek Miszczak z LISTY Z MOCĄ.Audycja od roku promuje na liście debiutujące zespoły grające chrześcijańską muzykę. Już niebawem poznamy kolejne zespoły, które zaprezentują się podczas koncertu DEBIUTY.

Hiob czyli Tomasz „Karen” Karenko grał w takich kapelach jak Signum Fidei (rock), Aaron (hardrock), Strefa Pracy Żurawia (acoustic), Nibyland Sound System (roots reggae), Los Karenos (cover pastiche band), a obecnie jako Hiob pracuje nad debiutancką płytą w stylu Hip-Hop. Hiob to powrót to chrześcijańskiego przekazu, odpowiedź na Boże wezwanie, spełnienie tęsknoty.

Hiob zrodził się z obumarłego ziarna, jakim była strata dziecka w grudniu 2010. Wtedy ujście bólu, cierpienia i refleksji nad życiem znalazło się w tekstach, które kolejno powstawały. Współpraca z Marcinem „Bystrym” Bystrzyckim zaowocowała nagraniem 6 kawałków w ŁanTuFree Studio grudniem 2011 roku. Współpraca z Arkadiem raperem z Nowego Sącza to kolejne utwory na płytę. Płyta mimo, że zanurzona w nurcie h-h posiada perełki w zgoła odmiennych gatunkach muzycznych, ale to już w swoim czasie do osobistego sprawdzenia.

Hiob z powodzeniem, dzięki głosom słuchaczy Radia RDN radzi sobie na „Liście z Mocą” z promocyjnym kawałkiem „Imiesłów”.

 

You may also like...

Dodaj komentarz