Debiuty 2013 na Targach Wydawców Katolickich!

13 kwietnia o 15.15 w namiocie MUZA DEI sklep Chrześcijańskie Granie i Gospel Box zapraszają na spotkanie promujące koncert DEBIUTY 2013 im. Moniki Brzozy. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą 14 kwietnia w Dobrym Miejscu w Warszawie. W trakcie spotkania będzie można otrzymać zaproszenia na koncert oraz spotkać się z zespołami, które wystąpią bądź wystąpiły na Debiutach. Planowana jest prapremiera płyty DEBIUTY vol.1. Więcej informacji: www.koncertdebiuty.pl

 

Podobnie jak w poprzednim roku, Stowarzyszenie MUZA DEI będzie na targach promować muzykę chrześcijańską. W specjalnym namiocie MuzaCafe będzie kawa, herbata, czekolada, będą emitowane teledyski, sprzedaż płyt, a także spotkania z specjalnymi gośćmi: Krzysztof Ziemiec, Dariusz Kowalski, Bogdan Rymanowski, Marek Jurek!

I my tam będziemy. Będziecie mieli okazję poznać zespoły, które zagrały w poprzednich edycjach, jak i zagrają w tym roku. Będą płyty różne, ale jeśli wszystko się uda, będziemy mieli prawdziwą niespodziankę! Płyta Debiuty vol.1!  Zebraliśmy wszystkich wykonawców, którzy zagrali przez ostatnie 3 lata na Debiutach i otrzymaliśmy 10 różnorodnych i ciekawych utworów. Dodaliśmy jeszcze bonus w postaci kawałka Projektu Bosko 2013 z płyty Spacer po linie i chyba otrzymaliśmy coś co Wam się spodoba.

Zapraszamy! Będziemy czekać na Was z niecierpliwością!:)

Targi Wydawnictw Katolickich 2013 - Chrześcijańskie Granie

You may also like...

Dodaj komentarz