Cijon – Debiuty 2015

zespół Cijon - Debiuty 2015

Jeśli wybierasz zespół Cion wyślij sms pod numer 71051 o treści RDN.DEBIUTY.1 (1,23zł z vat) lub zagłosuj TUTAJ.(Głosowanie trwa do 17 grudnia 2014.)

Zespół o sobie:

Istniejemy od 2009 roku. Jesteśmy z Ustronia, gramy po to, by rozgłaszać najlepszą nowinę, że Jezus odmienia życie, odmienia rzeczywistość i otoczenie. Reprezentujemy imię Jezusa Chrystusa. To, co nas charakteryzuje, to niecodzienna mieszanka brzmień i rytmów, a także przesłanie zawarte w tekstach. Muzyka i słowa mają na celu oddanie chwały Bogu, jak również pokazanie młodym ludziom, że Ewangelia niekoniecznie musi być nudna, wręcz przeciwnie jest ona fascynująca i prawdziwa każdego dnia.

Na początku 2012 roku nagraliśmy 3 utwory w studio, zagraliśmy kilka wspaniałych koncertów – m.in na II Stężyckim Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej, gdzie wystąpiliśmy u boku Deus Meus. Podczas Festiwalu Spotkałem Pana (Racibórz 2012), w którym gwiazdą wieczoru był ukraiński zespół KANA, w części konkursowej zajęliśmy pierwsze miejsce. W grudniu 2014 wchodzimy do studia, by pracować nad wymarzoną płytą.

Strony zespołu:

https://www.facebook.com/Cijon

https://myspace.com/cijon

http://cijon.kdm.pl – strona jest w budowie, wszystkie informacje na facebook

 

You may also like...

Dodaj komentarz