Acoustic Praise wystąpi na Debiutach!

acoustic praise

 

Kolejnym zespołem, który wystąpi podczas IV edycji koncertu DEBIUTY im. Moniki Brzozy jest Acoustic Praise. Zespół rekomenduje portal bosko.pl oraz magazyn Drakka. W ubiegłym tygodniu Lista z Mocą wytypowała pierwszego wykonawcę – jest nim Albo i Nie. Za tydzień poznacie nasz zespół do Debiutów. A już za kilka dni ruszamy z głosowaniem – zobacz listę zespołów.

 

Zespół Acoustic Praise – grupa młodych ludzi, których łączy wspólna pasja – muzyka. Zespół istnieje od sześciu lat. W obecnym składzie grają od dwóch. Początkowy skład stanowiło zaledwie kilka osób. Powoli jednak zainteresowanie muzyczną współpracą w zespole ogarniało coraz szersze kręgi młodych i utalentowanych. Ich młodzieńczy dynamizm przejawiał się w pomysłach, aranżacjach, projektach na przyszłość, zmieniających się składach osobowych, a nawet w nazwie zespołu. (Po prostu My, Prosta Modlitwa)

 

Sami o sobie mówią: „Czas wspólnego muzykowania stanowi dla nas całkiem nowe doświadczenie. To czas ciągłego odkrywania w każdym z nas Boga. Każdy z nas jest różny w swoich zainteresowaniach, marzeniach, upodobaniach, planach…ale łączy nas jedna pasja, Bóg. Tę prawdę odkrywamy dzień po dniu. Ona ma korzenie w naszym sercu. Ona jest naszą modlitwą. Ubogą, zwyczajna, prostą…

 

 

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz